Dárkový poukaz a FKSP

Přejete si někoho či sebe obdarovat příjemným zážitkem? Dopřát relax a zároveň něco přínosného pro pleť i psychickou pohodu?

Dárkový poukaz na kurz obličejové jógy nebo možnost využít benefit/příspěvek zaměstnavatele udělá jistě radost. 

Zvýhodněné kombinace kurzů si můžete přečíst zde Dárkový poukaz

Darkovy poukaz Face Yoga 2023 Vanoce

Program kurzu:

Obličejová jóga a její vliv na svaly

Ranní rozvička

Série cviků, technika cvičení

Vlastnoruční masáž obličeje

Baňkování obličeje

Individuální diagnostika a plán cviků k omlazení vašeho obličeje

Tištěné kartičky se cviky včetně popisu.

DÁRKOVÝ POUKAZ - KURZ OBLIČEJOVÉ JÓGY

Můžete zaslat objednávku na email: zuzana@oblicejova-joga-omlazeni.cz nebo objednat

  • Kurz obličejové jógy (180minut / 1.499Kč) z již vypsaných nebo i s masážním balíčkem k baňkování dle výběru a do poznámky uvést jméno obdarované.
  • Kurz obličejové jógy (180minut / 1.499Kč) z již vypsaných, zvolit požadovaný počet míst a do poznámky uvést jména obdarovaných.
  • Soukromý kurz obličejové jógy pro 5-12 osob (180minut / 1.499Kč/ 1os.), napište mi na email prosím požadované město (Ostrava, Havířov, Rožnov pod Radhoštěm, Vsetín, Olomouc, Šumperk), počet míst (5-12 osob) a uveďte jména obdarovaných.
  • Individuální online kurz (2x 60 minut / 2.990Kč za celý kurz pro 1 osobu) samostatný nebo s masážním balíčkem k baňkování dle výběru.

Ke každému kurzu obdržíte jak konkrétní doporučení pro danou tvář, tak tištěné kartičky se cviky i přístup k videům pro zopakování.

Dárkový poukaz obdržíte v tištěné podobě nebo na Váš email dle dohody.

  

KURZ OBLIČEJOVÉ JÓGY  - FKSP (Fond kulturních a sociálních potřeb)

Na kurzy můžete uplatnit příspěvek vašeho zaměstnavatele.

Můžete zaslat objednávku na email: zuzana@oblicejova-joga-omlazeni.cz nebo objednat

  • Kurz obličejové jógy (180minut / 1.499Kč / 1os.) z již vypsaných a do poznámky uvést fakturační údaje zaměstnavatele, jméno, případně další údaje, které si zaměstnavatel přeje uvést.
  • Soukromý kurz obličejové jógy pro 5-12 osob (180minut / 1.499Kč/ 1os.), napište prosím na email požadované město (Ostrava, Havířov, Rožnov pod Radhoštěm, Vsetín, Olomouc, Šumperk), počet míst (5-12) a uveďte fakturační údaje zaměstnavatele, jména, případně další údaje, které si zaměstnavatel přeje uvést.

Můžete si vybrat z vypsaných kurzů, případně je-li vás více kolegyň či kamarádek (minimální počet 5,maximální 12 žen), lze zorganizovat skupinový kurz obličejové jógy čistě pro váš kolektiv. Spolupracuji se studii, které mají zrcadlový sál (což je určitě výhoda pro lepší vizuální kontrolu během cvičení) ve městech Ostrava, Havířov, Rožnov pod Radhoštěm, Vsetín, Olomouc, Šumperk.

V takovém případě mi prosím napište na email objednávku, doplňte informace, které si přejete (zaměstnavatel) uvést na faktuře. Nebo požádejte zaměstnavatele, aby mi zaslal objednávku s požadavky na vystavení faktury. Domluvíme si termín a místo konání. Následně vystavím fakturu na konkrétní vypsaný kurz nebo na soukromý skupinový kurz a po jejím proplacení se můžete těšit na domluvený omlazující kurz face jógy.  

Ke každému kurzu obdržíte jak konkrétní doporučení pro danou tvář, tak tištěné kartičky se cviky i přístup k videům pro zopakování.

S radostí a úsměvem vstříc omlazení.

kurz oblicejove jogy studio Ostrava Sundara Joga