O mě

Krásný den,

ráda se vám představím. Jmenuji se Zuzana, je mi 43 let, jsem maminkou Bruna. Žijeme v Beskydech, které od dětství díky prarodičům považuji za svůj domov. Již několik let provozuji e-shop s přírodní kosmetikou a šetrnými laky na nehty pro děti i ženy (www.PinkyPinky.cz). Po čtyřicítce jsem jako maminka v pozdním věku (jak se říká) začala řešit svoji pleť, protože ta paní v zrcadle začínala mít velmi unavený výraz, povislá horní víčka, povadlé tváře a při úsměvu koutky rtů nešly nahoru jako dříve. 

Začala jsem se zajímat o možnosti omlazování neinvazivní, bezbolestnou, co nejpřirozenější metodou. Ve správnou dobu mi do cesty přišli anti-aging pomocníci, účinná kosmetika a přístroje na domácí použití, které díky svým výsledkům a oblíbenosti u žen i mužů získávají řadu celosvětových ocenění. Pryč byly ty doby, kdy jsem si vystačila s mnou tolik oblíbenou růžovou vodou...Po seznámení se i s obličejovou jógou mě cvičení pobavilo a samozřejmě nadchlo. Vítám přirozenou podporu k omlazení. Vše se děje ve správnou dobu, a tak jsem absolvovala lektorský kurz obličejové jógy ve Face Yoga Institute u úžasné a inspirativní Zuzany Ondrisové a stala se tak certifikovanou lektorkou, která vás bude provázet na cestě k omlazení. PECIATKA_LEKTORKY FYI

Kombinace cviků, masáží a ověřených anti-aging moderních přístrojů pro domácí použití mi dává smysl. Čistit, prokrvovat, vyživovat, zpevňovat a podporovat tvorbu kolagenu a elastinu, to je oč tu běží. Po lektorském kurzu obličejové jógy logicky následoval lektorský kurz baňkování. Kombinace cvičení s masážemi je totiž opodstatněná a účinná. A také je baňkování spolu s Orient olejíčkem velmi příjemný relax.

 

Milé ženy, děkuji za vaši důvěru. Moc si toho vážím. (2) Milé ženy, děkuji za vaši důvěru. Moc si toho vážím. (1)

Ráda vám předám své vlastní zkušenosti a tipy pro zdravější a rozjasněnější pleť. Ano, každý máme jiný výchozí stav pleti, než se začneme vědomě opečovávat, ale nikdy není pozdě začít, výsledky se dostaví. Jsem ročník 1979 a přeji si udržet mladistvý vzhled a svěží mysl.

Zu profilovka

 

A také miluji a doporučuji procházky přírodou pro ten klid, vzduch a atmosféru...

zu a brunik

Dle rčení s kterým souzním, že příroda je nejlepší designer, mě fascinují její detaily, tím okem relaxuji a občas fotím.

 

slunce 16032022

 

Těší mě dělat něco přínosného pro sebe a zároveň vracet úsměvy dalším ženám (převážně). Mám radost z každé zpětné vazby mých klientek, jak mi píší či volají, kde už vidí změny a s nadšením pokračují. 

 

Co mi pomáhá udržovat pleť ve 43 letech?

- důkladné čištění pleti ráno i večer

- masáže, baňkování, peeling, hydratace 

- komplexní obličejová jóga, správná technika 

- anti-aging kosmetika spolu s přístroji pro domácí použití

- kolagen z bio zdroje

Možná to zní jako hodně péče..., ale je to o minutkách denně, které si věnuji a má pleť mi to krásně vrací. Dopřávám si face jógu a domácí wellness, což pomáhá ke sjednocení barvy pleti, zjemnění vrásek, zpevnění kontur, podpoření tvorby kolagenu a elastinu....Tomu já říkám dobrozvyk :)

 

Přejete si přirozeně omladit pleť, stačí mi napsat, jsem tady pro vás.

S radostí a úsměvem vstříc omlazení...Kvést můžeme v každém věku.

Zuzana Face Yoga Institute lektorka