O mě

zuzana oblicejova joga lektorka morava

Krásný den,

ráda se vám představím. Jmenuji se Zuzana, je mi 44 let a jsem maminkou Bruna. Žijeme v Beskydech, které od dětství díky prarodičům považuji za svůj domov. Po čtyřicítce jsem jako maminka v pozdním věku (jak se říká) začala řešit svoji pleť, protože ta paní v zrcadle začínala mít velmi unavený výraz, povislá horní víčka, povadlé tváře a při úsměvu koutky rtů nešly nahoru jako dříve. 

Začala jsem se zajímat o možnosti omlazování neinvazivní, bezbolestnou, co nejpřirozenější metodou. Pryč byly ty doby, kdy jsem si vystačila s mnou tolik oblíbenou růžovou vodou...Po seznámení se i s obličejovou jógou mě cvičení pobavilo a samozřejmě nadchlo. Vítám přirozenou podporu k omlazení. Vše se děje ve správnou dobu, a tak jsem absolvovala lektorský kurz obličejové jógy ve Face Yoga Institute u úžasné a inspirativní Zuzany Ondrisové a stala se tak certifikovanou lektorkou, která vás bude provázet na cestě k omlazení. PECIATKA_LEKTORKY FYI

Kombinace cviků, masáží a každodenní péče o pleť mi dává smysl. Čistit, prokrvovat, vyživovat, zpevňovat a podporovat tvorbu kolagenu a elastinu, to je oč tu běží. Po lektorském kurzu obličejové jógy logicky následoval lektorský kurz baňkování a lymfatické manuální masáže obličeje. Kombinace cvičení s masážemi je totiž opodstatněná a účinná. A také je baňkování spolu s Orient olejíčkem velmi příjemný relax. 

  certifikaty oblicejova joga tejpovani masaze

  

Jakožto certifikovaná lektorka obličejové jógy, baňkování a estetického a lymfatického tejpování obličeje vám ráda předám své vlastní zkušenosti a tipy pro zdravější a rozjasněnější pleť. Ano, každý máme jiný výchozí stav pleti, než se začneme vědomě opečovávat, ale nikdy není pozdě začít, výsledky se dostaví. Jsem ročník 1979 a přeji si udržet mladistvý vzhled a svěží mysl.

 

 

Také miluji a doporučuji procházky přírodou pro ten klid, vzduch a atmosféru...

zu a brunik

Dle rčení s kterým souzním, že příroda je nejlepší designer, mě fascinují její detaily, tím okem relaxuji a občas fotím.

 

slunce 16032022

 

Těší mě dělat něco přínosného pro sebe a zároveň vracet úsměvy dalším ženám. Mám radost z každé zpětné vazby mých klientek, jak mi píší či volají, kde už vidí změny a s nadšením pokračují. 

 

Co mi pomáhá udržovat pleť ve 43 letech?

- důkladné čištění pleti ráno i večer

- masáže, baňkování, peeling, hydratace 

- komplexní obličejová jóga, správná technika 

- anti-aging kosmetika 

- tekutý kolagen z bio zdroje

Možná to zní jako hodně péče..., ale je to o minutkách denně, které si věnuji a má pleť mi to krásně vrací. Dopřávám si face jógu a domácí wellness, což pomáhá ke sjednocení barvy pleti, zjemnění vrásek, zpevnění kontur, podpoření tvorby kolagenu a elastinu....

Kvést můžeme v každém věku.

 

Přejete si přirozeně omladit pleť, stačí mi napsat, jsem tady pro vás.

Zuzana Face Yoga Institute lektorka