Před a po

Pravidelným cvičením a masážemi můžete dosáhnout krásných výsledků. 

Stačí je zařadit do běžné péče o vaši pleť.

Ať už vás trápí oční okolí, nosoretní rýhy, povadlé tváře nebo dvojitá brada, vždy je lepší zařadit do sestavy cviky tak, aby byl obsáhnutý celý obličej, neb vše se vším souvisí. Omládněte přirozeně, rozjasněte svůj pohled, stačí si vědomě věnovat pár minut a budete mile překvapení.

Níže se můžete podívat na ženy, které si dopřávají péči... Před a Po

kvety

 

 

 

1

 

Pred a Po Oblicejova joga

 

Pred a Po Oblicej Face joga

 

Pred a Po face yoga

 

 oblicejova joga omlazeni pleti

 Oblicejova joga Pred a Po

Než začnete se cvičením a masážemi, nezapomeňte se vyfotit pro vás pro průběžné porovnání, ať lépe vidíte jak se vám mění tvář, váš výraz.

Samozřejmě budu ráda, poskytnete-li mi foto vaší proměny či popsaný pocit k motivaci dalších žen.

Odměna za vaši odvahu ukázat ženám jak kvetete vás nemine :)

S radostí a úsměvem vstříc omlazení...

 kvety

Jsem ráda, že o sebe více pečujete, že si dopřáváte a věnujete pár minut denně čistě sobě. A samozřejmě vděčná a šťastná za každou zpětnou vazbu, kterou mi voláte či píšete. Plně respektuji vaše soukromí a děkuji za možnost sdílení vašich pocitů.

Reakce na ŽIVÉ KURZY obličejové jógy, kde si po seznámení tykáme:
 
Ahoj Zuzanko, chtěla bych ti touto cestou poděkovat za skvělý kurz obličejové jógy, který byl pro mne velkým přínosem. O dosažení výsledku, tě budu samozřejmě ráda informovat. Děkuji a přeji hezký den.
 
⇒ Moc děkuji, kartičky mi pomáhají si cviky zapamatovat. Cvičím už skoro pravidelně :)
 
⇒ Vidím na sobě změnu na krku, více se sleduji a druhá brada je hladší, zmenšuje se. Pokračuji, děkuji.
 
⇒ Bylo to boží Zuzi! A že těch úsměvů bylo!???????? Moc děkujeme ještě jednou!
 
⇒ Moc děkuji za včerejší příjemný kurzík. Mohla bych si prosím ještě přiobjednat...
 
⇒ Bylo to skvělé! 
 
Zuzko, děkuji za zaslané, za včerejší krásnou možnost být účastna tvého kurzu. Máš to opravdu velmi velmi krásně postavené, vymazlené a je vidět a cítit ta péče, nadšení a láska se kterou to děláš. A je to nakažlivé ;-) a to je skvělé. Kurz jsem si velice užila a teď už je na mně abych udržela disciplínu a každý den dle tvých perfektně podaných instrukcí - během kurzu, nádherných tištěných materiálů a i zaslaných videjí cvičila a pečovala o sebe :-). Jdu si udělat tu fotku před ;-) a jsem zvědavá na kontrolní za měsíc, dva ;-) Děkuji děkuji děkuji a těším se na příště :-)

⇒ Kurz jógy byl super...hned ráno jsem si zacvičila a ještě se dnes jednou chystám, jsem přesvědčená že to bude fungovat...jen potřebuji čas :)))
Měj se hezky, určitě bych se časem přihlásila na kurz pro pokročilé :)
 
 
Reakce na domácí anti-ageing přístroje a kosmetiku:

Žena 60+

Moc děkuji, jsem ráda, že jsem do sebe zainvestovala. Pleť je mnohem hladší, vrásek kolem rtů mám mnohem méně a nezapomínám i na krk a je to znát.

Žena 40+

Lumi je fakt super. Tak čistou a hladkou pleť jsem neměla hooodně dlouho. Fakt boží.
 

Žena 45+

Na mém těle jsem čekala viditelné změny nejdříve za měsíc a ono už po druhém týdnu. Nevěřila bych. Jsem nadšená, děkuji.

Žena 35+

Denným používaním lumika vidím, že moja pokožka je menej pórovitá a pôsobí menej unavene, nie je to lej moj pocit, ale vidí to aj moje okolie :)

Žena 50+

Jsem moc ráda, že jsem do toho šla. Už jsem si myslela, že se mé druhé brady nikdy nezbavím. Vnímám jak se zmenšuje. Mám neskutečnou radost, fotím se, ale jen pro sebe... Moc děkuji za tipy. Určitě dále doporučím.

Žena 65+

Veľmi som váhala, už dlhšiu dobu, vďaka Tebe som sa odhodľala a ďakujem, žena sa má starať o seba v každom veku.
Je to veľmi dobré, pozorujem, že v okolí očí sa vrásky zjemňujú. Dodržiavam intervaly a obmieňam to..tvár..telo..ruky..Na rukách som veľmi milo prekvapená.
Už se nad týmto výrobkom dlho uvažovala. Nečekala som zázraky v mojom veku, ale spokojenost veľká...
 
Žena 40+
 
Balíček došel. Děkuji. Už se patlám. Ta vůně boží . 
 
Žena 40+
 
Ahoj Zuzi, konečně jsem se dostala k tomu ti napsat. Moje první pocity po použití Boostu jsou skvělé. Boost používám cca 3 týdny skoro každé ráno po vyčištění pleti Lumíkem. Někdy nestíhám, tak vynechám, ale i tak je moje pleť hebká na pohled i na dotek. Taky je pleť viditelně vyživená a šťavnatá. Je to prostě závislost. Nejlepší kámoši everyday LumiSpa a Boost ❤️ Děkuji ti za ně.